سئو 2018 – آیا گوگل باز هم خوشه بندی ها را متحول خواهد کرد

مقاله تحلیل و بررسی شرایط سئو 2018سرویس گوگل

سرویس گوگل رویاگر : این سرویس توسط کارشناسانی که اخبار مرتبط با گوگل را دنبال میکنند و الگوریتم های رتبه بندی موتور جستجوی گوگل را پایش و بررسی میکنند اداره میشود و همواره سعی میکند شما را زودتر و دقیق تر از سایر سایتها از خبر هایی که با گوگل مرتبط میباشند آگاه سازد.

سئو 2018

چند ماهی بیشتر به شروع سال 2018 باقی نمانده است , پیش بینی کاملی نمیتوان از شرایط سئو 2018 و الگوریتم احتمالی گوگل در ابتدا یا اواسط 2018 ارائه کرد و صرفا میتوان در مورد برخی از آیتم های موثر در نتایج گوگل و سئو 2018 اظعار نظر کرد.

سئو 2018

در شروع سال قیل ( 2017 ) گوگل با ارائه یک الگوریتم جدید و به نوعی انقلابی همه وبمستر ها و سئوکاران و کسانی که جایگاه سایتها را رصد میکردند شوکه کرد.

آیا گوگل 2018 را هم مثل 2017 طوفانی شروع خواهد کرد؟

چند ماهی در ابتدای 2017 نتایج گوگل و جایگاه سایتها در کلیدواژه های مختلف چنان فرار بود که هیچکس انتظار نداشت و خیلی ها گیج شده بودند که چرا اینگونه یک سایت به یکباره از خط یک گوگل به صفحه 3 پرتاب میشه و برعکسشم بود..و به عبارتی گوگل طوفانی شروع کرده بود.

مهمترین مشخصه های الگوریتم ابتدای 2017 گوگل تغییر خوشه بندی ها بود

این تغییر الگوریتم ابتدای 2017 تعریف های جدیدی در خوشه بندی ها اعمال کرده بوده و مرز میان خوشه بندی ها را بسیار شکننده و کم رنگ تر کرده بود.

حال همه منتظر هستند ببینند در شروع سال 2018 شرایط جدیدی انتظار آنها را میکشد و آیا سئو 2018 گوگل باز هم با الگوریتمی جدید آغاز خواهد شد و اگر قرار بر تغییر الگوریتم باشد اینبار قرار است چه تاثیری بر نتایج سایت ها داشته باشد.

این علامت سئوالهای بزرگ در باره سئو 2018 هر روز با نزدیکتر شدن به شروع سال جدید میلادی بزرگتر و بزرگتر میشوند ..

پیشبینی ها در مورد سئو 2018

در یک مورد میتوانیم بطور قطع پیش بینی کنیم که در سئو 2018  گواهینامه های امنیتی ssl یا همان https یکی از اصلی ترین نقاط تغییر خواهد بود و تاثیرشان در نتایج گوگل به مراتب بیشتر و بیشتر و بیشتر خواهد شد.

برای پیش بینی سئو و  سایر تغییرات الگوریتم گوگل هنوز نمیتوانیم اظهار نظری دقیق بکنیم. و در آینده قطعا شما را مطلع خواهیم ساخت

 

لینک سایت هایی که در زمینه سئو مقالات خوبی دارند و مطلب مفید دیگری از رویاگر که شایر دوست داشته باشید مطالعه کنید:

رتبه یک گوگل

بهینه سازی سایت

سئو میر ارائه دهنده خدمات سئو

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *