شناسایی کلیدواژه اولین گام سئو

اولین گام برای بازاریابی اینترنتی از طریق سئو شناسایی کلیدواژه هایی است که کاربران جستجو میکنند . برای شناسایی کلیدواژه هایی که کاربران اینترنت در زمینه کسب و کار یا مطالب سایت شما جستجو میکنند زیاد است . ولی پیدا کردن دقیق آنها کار راحتی نیست.  یکی از ساده ترین و دم دستی ترین روش ها استفاده از گوگل تلنت است متاسفانه گوگل و سایر سایت های بین المللی ارائه دهنده خدمات تلنت با زبان فارسی مشکل دارند .  من چون این مقاله را سعی دارم برای افراد مبتدی بنویسم خیلی وارد جزئیات کار با گوگل تلنت نمیشوم . و هدف اصلی از ایجاد این مقاله ارائه و تشریح ساده ترین روش این کار برای افراد مبتدی است

ساده ترین راه شناسایی کلید واژه های مهم جستجو شده توسط کاربران

اگر شما در اول راه هستید . پیشنهاد من به شما جستجوی پس و پیش کلیدواژه هایی است که در بین عوام مردم راجع به کسب و کار یا مطالب سایت شما است . به عنوان مثال اگر شما سایتی دارید که در آن محصولی بنام کابینت , کاغذ دیواری یا کاشت مو  را معرفی میکنید ابتدا باید بررسی میدانی کنید و از اطرافیانتان بپرسید برای جستجوی کلمه کابینت در اینترنت چه چیزی را سرچ میکند … همه کلیدواژه هایی را که بدست آورده اید بردارید و بروید سراغ گوگل – حالا کلیدواژه ها را در قسمت جستجوی گوگل تایپ کنید و اقدام به سرچ نمائید .

آموزش شناسایی کلید واژه های مهم سایت در گوگل

توجه داشته باشید که هر کلید واژه ای که در آن یک یا چند سایت از خدمات تبلیغ گوگل یا add word استفاده کرده باشند مهم است – توجه داشته باشید که لزوما نتایج کسب شده در باره ترافیک کیوردهای از طریق ادد ورد با سئو سایت یکسان نیست

شناسایی کلیدواژه هایی که تبلیغات کلیکی گوگل دارند

شناسایی کلیدواژه هایی که تبلیغات کلیکی گوگل دارند

شناسایی کلیدواژه های سایت در گوگل

بدون اینکه هزینه برای سئو صرف کنید اگر بدرستی کلیدواژه ها را شناسایی کنید متوانید با انتشار مطالب مرتبط جایگاه های خوبی را در گوگل کسب کنید حتی با عدم رعایت اصول کلی سئو سازی سایت : بعد از تایپ کامل عبارت مورد نظرتان یک خط فاصله تایپ کنید خواهید دید که گوگل چند تا آلترناتو و عبارت پرسرچ که با کلیدواژه شما سرچ میشوند را نمایش میدهد . آنها را هم یادداشت کنید . در مثال ما ( کابینت )  عبارات ( کابینت دیواری  – کابینت آشپزخانه  – کابینت ام دی اف – کابینت کلاسیک – کابینت هایگلاس و….) را نمایش میدهد .

آموزش شناسایی کلیدواژه های برای ارتقاء سایت در گوگل

آموزش شناسایی کلیدواژه های برای ارتقاء سایت در گوگل

نکته سوم  برای شناسایی کلیدواژه های سایت

همین کار را در ابتدای کلیدواژه خود انجام دهید یعنی قبل از عبارت کابینت یک فاصله بزنید … حال چند کلیدواژه پر سرچ دیگر که با کلیدواژه شما ساخته شده و سرچ زیادی دارد نمایش داده میشود

آموزش شناسایی کلیدواژه های سایت

با این کار شما به بخش اصلی و مهمترین کلید واژه های کسب و کار و مطالب وبسایتتان دست یافته اید . حالا میتوانید بصورت هوشمندانه کلید واژه ها را در تیتر سایت و مقالات خود استفاده کنید . و کار بهنه سازی سایت  ( سئو سایت در گوگل ) را شروع کنید.

دوره آموزش سئو

آغاز ثبت نام دوره دو روزه سئو , بازاریابی و برندینگ در تهران

دوره آموزشی سئو , بازاریابی و بندینگ

رویاگر پارس با همکاری سئو میـــــــر و میهن سئو اقدام به برگزاری دوره 2 روزه آموزش سئو , بازاریابی و برندینگ در تهران میکند .

تاریخ برگزاری این دوره 25 و 26 آذر ماه 96 خواهد بود. و کلاس ها از 9 صبح شروع شده و تا 6 بعد الظهر ادامه خواهند داشت

محل برگزاری دوره در میدان ونک : مجتمع آموزشی کیش ایر خواهد بود.

هزینه ها و سطح آموزش:

هزینه ثبت نام هر نفر در این دوره 100,000 تومان بوده و 90 درصد مباحث مورد آموزش برای افراد متوسط خواهد بود و افرادی که هیچگونه آشنایی با سئو و بازاریابی اینترنتی ندارند بهتر است در این دوره ثبت نام نکنند و منتظر باشند در دوره های آتی که برای افراد مبتدی ترتیب داده خواهد شد شرکت نمایند.

از مهمترین مباحث آموزشی این دوره عبارتند از :

ترفند های افزایش سیگنال برندینگ و سوشال سیگنال

اصول تولید محتوای گوگل فرندلی

تحلیل آمار گوگل وبمستر تولز

اصول کلی لینک بیلدینگ داخلی و خارجی

برای ثبت نام  درخواست های خود را به ایمیل info@seomir.ir   یا miramir20@gmail.com    ارسال کرده و برای اطلاعات بیشتر با شماره 09332978858 بصورت تلفنی یا در تلگرام ارتباط بگیرید.

واقعیت مجازی در سایتها و فروشگاه های اینترنتی

بازنشر خبر از اخبار رسمی در مورد واقعیت مجازی

واقعیت مجازی

، شهریار، (اخبار رسمی)تقریبا روزی نیست که در اخبار مرتبط با تکنولوژی از تکنیکی بنام واقعیت مجازی چیزی نشنویم . واقعیت افزوده و واقعیت مجازی دو مفهوم نسبتا مجزا از هم هستند که با روندی که در حال توسعه است قطعا در چند سال آینده جای پای خود را در زندگی بشر باز خواهد کرد و به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل خواهد شد.

به گزارش رویاگر پارس؛ واقعیت مجازی به ما امکان می‌دهد بودن در فضاهایی را تجربه کنیم که در دسترس ما نیستند، از ما دور هستند و یا خطرات زیادی در واقعیت دارند.  قصد داریم تا آینده‌ی تجارت الکترونیک و سایت‌های اینترنتی و امکان استفاده از واقعیت مجازی را در سایت‌های مختلف در سطحی گسترده واکاوی کنیم.

اگر شما دو فروشگاه اینترنتی را مقایسه کنید که یکی فروش موبایل دارد و دیگری فروش کاغذ دیواری و اگر این دو سایت از نظر سئو و جایگاه گوگل و اعتبار بین مردم کاملا در شرایط مشابه باشند، به طور حتم میزان فروش کاملا متفاوتی دارند و در حال حاضر سایت‌هایی که اقدام به فروش محصولاتی نظیر پوشاک و کاغذ دیواری می‌کنند با مشکلات بسیاری مواجه هستند و به هر اندازه از تصاویر استفاده کنند نمی‌توانند حس لمس جنس را به مشتری بدهند.

واقعیت مجازی به راحتی میتواند حلال این مشکل باشدو کاربر از هر کجای دنیا می‌تواند جنس محصول را بخوبی درک کند.

 

پیشنیازهای استفاده از واقعیت مجازی در سایت

پیشنیاز طراحی سایت با واقعیت مجازی در مرحله اول عمومیت یافتن عینک‌های واقعیت مجازی یا محصولاتی مشابه آن است که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق آنها بتوانند از امکانات سایتی که محصولاتش را در بستر واقعیت مجازی ارائه کرده است استفاده کنند .

در حال حاضر این تجهیزات هم خیلی گران هستند و هم خیلی حجیم؛ ولی با روند توسعه‌ای که دارند به راحتی می‌توان حدس زد که در سال‌های نه چندان دور واقعیت مجازی می‌تواند جایگاه ویژه‌ای در زندگی بشر بازی کند و به شکل انبوه به منازل مردم راه یابد.

از همین رو سایت‌هایی که می‌خواهند در بازار فردا جایگاهی داشته باشند؛ باید کم کم در مورد طراحی سایت با واقعیت مجازی و ایجاد محصولاتی که کاربران بتوانند آنها را از طریق واقعیت مجازی بخوبی ببینند و لمس کنند به شکل جدی فکر کنند.

فروشگاه‌های اینترنتی در آینده قطعا به سمت استفاده از واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خواهند رفت.
منبع

 

 

 

 

سایر مطالب پیشنهادی رویاگر

سئو

انجام سئو

طراحی اپلیکیشن موبایل

بک لینک

دامنه

کلاس آموزش سئو 

سئو مشهد

سئو سایت گیلان

سئو کرج

سئو ارزان

راهبند