مشاوره سئو , مشاوره تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

کارشناسان سئو رویاگر آمادگی دارند با ارائه مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی شما را در جهت رسیدن به اهدافتان در دنیای کسب و کارها و استارت آپ های اینترنتی کمک کند . با رویاگر  تماس بگیرید و از تجهریبیات کارشناسان مشاوره سئو ما بهره مند شوید.

بر اساس استانداردهای جهانی حفظ مشتری و وفادار ساختن او ، یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک مجموعه می باشد.

مشاوره سئو

گاهی وقتا فکر می کنیم که همه اون کاری رو که لازمه برای پیشرفت کارمون انجام دادیم و وقتی پیشرفت مورد انتظار حاصل نمیشه ، شروع می کنیم از بدی روزگار و وضعیت نامناسب اقتصادی ، نبود قوانین یا وجود قوانین دست و پا گیر و … حرف میزنیم.این شیوه مشاوره سئو در واقع ترفندی است برای فرار از خود.مطمئن باشید شما در کارتون و در کالا یا خدماتی که ارائه می کنید ویژگیهایی دارین که می تونید با کمک اونها به تناسب وضعیت ، پیشرفت کنید و نتیجه رضایت بخش رو بگیرین.وگل لبخند رو بر لبان خودتون بنشونید… .

تمسک به روشها و تکنیکهای بازاریابی و تبلیغات مدرن جهت اثرگذاری بر فرآیند توسعه یا فروش سازمان می تواند راهکاری اطمینان بخش برای نیل به مقصودتان باشد.نکته مهم در این میان گزینش و اجرای صحیح این راهکارها می باشد.به کارگیری قواعد  بازاریابی به صورت دقیق و  مشاوره سئو مناسب وضعیت شما  در شرایط حتی نابرابر می تواند شما را پیشتاز کند.

مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

هدف نهایی تبلیغات چیزی نیست جز فروش بیشتر محصولات و خدمات، تبلیغاتی که این هدف را دنبال نکند تبلیغ نیست فقط هزینه می باشد.امروزه بعلت وجود انتخاب های بسیار، مردم چه بخواهند و چه نخواهند باید به تبلیغات توجه کنند تا بتوانند از میان انتخاب های بسیاری که دارند در هر مورد انتخاب بهتری انجام دهند به عبارتی تبلیغات نوعی آگاهی است برای مردم. اما باید به این نکته اشاره کرد که دیگر هر تبلیغی نمی تواند دیده شود، تبلیغات در هر سطحی باید مهندسی شود تا علاوه بر اثرگذاری مطلوب با حداقل هزینه بتوان حداکثر نتیجه را گرفت.

متاسفانه در مواردی آثار تبلیغاتی مشاهده می شود مثل یک اثر هنری زیبا هستند اما در آنها اصول تبلیغاتی رعایت نمی شود و معمولا این نوع تبلیغات هزینه بسیار زیادی به کارفرما تحمیل می کند بدون آنکه اثرگذاری محسوسی داشته باشند.

مشاوره سئو قبل از برون سپاری یا درون سپاری خدمات بهینه سازی و سئو سایت ضروری است

پیشنهاد می گردد قبل از هزینه کردن جهت تولید آگهی های تبلیغاتی پرهزینه مانند تیزرهای تلویزیونی، بیلبورد ها، بروشور و کاتالوگ ها با تیراژ بالا، ساخت سی دی های چند رسانه ای حرفه ای و … از مشاوره متخصصان تبلیغات استفاده نمایید تا اهداف و اصول تبلیغاتی در آنها مورد بررسی قرار گیرد.

در حال حاضر با توجه به کمبود زمان و مشکلات فراوان زندگی برای مردم، هر آگهی زمان بسیار کمی در اختیار دارد تا خود را عرضه کند و اثر مورد نظر را بگذارد پس باید با یک تبلیغات اصولی از این فرصت اندک استفاده کرد.

باید بدانیم آگهی را در کجا، چگونه، در چه زمانی و با چه محتوایی به دست مخاطب (هدف) برسانیم تا از آن فرصت اندک ذکر شده حداکثر استفاده را کنیم.

وجود یک مشاوره آگاه در زمینه های تبلیغات و فروش باعث صرفه جویی در هزینه ها، بالا رفتن بهره وری(راندمان)، پیشرفت و حرکت صحیح مجموعه می گردد.

عقد قرارداد سئو و پشتیبانی سایت شرکت قالیشویی تهران شهر

گروه رویاگر قرارداد بهینه سازی و سئو سایت شرکت قالیشویی تهران شهر را با هدف ارتقاء سایت مذکور در کلیدواژه های زیر به صفحه اول را منعقد کرده و این پروژه را بصورت رسمی از 20 مهر ماه 96 شروع کرد.

کلیدواژه های هدف : قالیشویی  – قالیشویی در تهران   – قالیشویی در غرب تهران – قالیشویی در شرق تهران  – قالیشویی در شمال تهران  – قالیشویی در کرج  – قالیشویی در اندیشه

زمانبندی قرارداد :

ارتقاء سایت به صفحه دوم نتایج گوگل تا 15 آذر ماه 96 ( بازه زمانی حدود 2 ماه)

ارتقاء سایت به صفحه اول نتایج گوگل در کلیدواژه های هدف  تا 30 دیماه 96 ( بازه زمانی 100 روزه)

تثبیت کامل جایگاه های کسب شده حدفاصل رتبه 4 تا 8 گوگل تا 30 بهمن ماه ( بازه زمانی 130 روزه)

تضمین قرارداد:

پشتیبانی و تضمین جایگاه رایگان به مدت 6 ماه از زمان تحقق مرحله زمانبندی و تایید توسط کارفرما برای هر کلیدواژه بصورت مستقل

شرایط مالی قرارداد :

این بند قراردادهای گروه طراحی سایت و سئو رویاگر محرمانه بوده و در اخبار رویاگر منعکس نمیشود.

کارفرما : قالیشویی تهران شهر

مجری و مسئول مستقیم پروژه در رویاگر : سید امیر رضا عظیمی گهراز

سایر شرایط  :ندارد

شماره قرار داد : 96-79

زمان شروع : 20 مهر 96

سئو 2018 – آیا گوگل باز هم خوشه بندی ها را متحول خواهد کرد

مقاله تحلیل و بررسی شرایط سئو 2018سرویس گوگل

سرویس گوگل رویاگر : این سرویس توسط کارشناسانی که اخبار مرتبط با گوگل را دنبال میکنند و الگوریتم های رتبه بندی موتور جستجوی گوگل را پایش و بررسی میکنند اداره میشود و همواره سعی میکند شما را زودتر و دقیق تر از سایر سایتها از خبر هایی که با گوگل مرتبط میباشند آگاه سازد.

سئو 2018

چند ماهی بیشتر به شروع سال 2018 باقی نمانده است , پیش بینی کاملی نمیتوان از شرایط سئو 2018 و الگوریتم احتمالی گوگل در ابتدا یا اواسط 2018 ارائه کرد و صرفا میتوان در مورد برخی از آیتم های موثر در نتایج گوگل و سئو 2018 اظعار نظر کرد.

سئو 2018

در شروع سال قیل ( 2017 ) گوگل با ارائه یک الگوریتم جدید و به نوعی انقلابی همه وبمستر ها و سئوکاران و کسانی که جایگاه سایتها را رصد میکردند شوکه کرد.

آیا گوگل 2018 را هم مثل 2017 طوفانی شروع خواهد کرد؟

چند ماهی در ابتدای 2017 نتایج گوگل و جایگاه سایتها در کلیدواژه های مختلف چنان فرار بود که هیچکس انتظار نداشت و خیلی ها گیج شده بودند که چرا اینگونه یک سایت به یکباره از خط یک گوگل به صفحه 3 پرتاب میشه و برعکسشم بود..و به عبارتی گوگل طوفانی شروع کرده بود.

مهمترین مشخصه های الگوریتم ابتدای 2017 گوگل تغییر خوشه بندی ها بود

این تغییر الگوریتم ابتدای 2017 تعریف های جدیدی در خوشه بندی ها اعمال کرده بوده و مرز میان خوشه بندی ها را بسیار شکننده و کم رنگ تر کرده بود.

حال همه منتظر هستند ببینند در شروع سال 2018 شرایط جدیدی انتظار آنها را میکشد و آیا سئو 2018 گوگل باز هم با الگوریتمی جدید آغاز خواهد شد و اگر قرار بر تغییر الگوریتم باشد اینبار قرار است چه تاثیری بر نتایج سایت ها داشته باشد.

این علامت سئوالهای بزرگ در باره سئو 2018 هر روز با نزدیکتر شدن به شروع سال جدید میلادی بزرگتر و بزرگتر میشوند ..

پیشبینی ها در مورد سئو 2018

در یک مورد میتوانیم بطور قطع پیش بینی کنیم که در سئو 2018  گواهینامه های امنیتی ssl یا همان https یکی از اصلی ترین نقاط تغییر خواهد بود و تاثیرشان در نتایج گوگل به مراتب بیشتر و بیشتر و بیشتر خواهد شد.

برای پیش بینی سئو و  سایر تغییرات الگوریتم گوگل هنوز نمیتوانیم اظهار نظری دقیق بکنیم. و در آینده قطعا شما را مطلع خواهیم ساخت

 

لینک سایت هایی که در زمینه سئو مقالات خوبی دارند و مطلب مفید دیگری از رویاگر که شایر دوست داشته باشید مطالعه کنید:

رتبه یک گوگل

بهینه سازی سایت

سئو میر ارائه دهنده خدمات سئو

 

رتبه اول گوگل هیچ آیتمی را فاکتور نمیگیرد

رتبه اول گوگل

فرقی نمیکند در چه کیوردی رقابت میکنید . میخواهید رتبه اول گوگل شوید باید بخواهید و هفت خوان رستم را مو به مو رد کنید و در این مسیر هیچ آیتمی را فاکتور نگرفته و بیخیال نشوید ولو اینکه تاثیر خیلی اندکی داشته باشد .
هنگام جستجو در گوگل یا موتورهای مشابه در کلمات مختلف میتوانید سایتهایی را در خط یک گوگل ببینید , بعضیع از این سایتها چنان ثابت نشستند که انگار تو گوگل پارتی دارند , ولی با یک بررسی جامع تر میتوانید ببینید تقریبا سعی کرده اند مو به مو الزامات گوگل را اجرایی کنند و هیچ آیتمی را فاکتور نگرفته اند.

همین اندک تاثیرها هستند که تعیین میکنند سایت شما شایستگی نشستن بر کرسی اول گوگل را دارد یا نه؟

رتبه اول گوگل

آرزو داشت خوب است ولی به شرطی که باعث تحرک در جهت دستیابی به آن شود . رتبه اول گوگل بودن در مقام حرف و آرزو اگر باقی بماند ارزشی نخواهد داشت و زمانی که با تمام سلولهای بدنمان بخواهیم که به هر قیمتی رتبه اول گوگل را برای سایتمان بدست آوریم قطعا شدنیست حتی در سخت ترین و پیچیده ترین کلیدواژه ها

به سان یک امتحان ورودی داشنگاه برای قبولی در تاپ ترین رشته نمیتوانید چند درس را فاکتور بگیرید و مطالعه نکنید ولی برای قبولی در یک دانشگاه استانی قطعا میتوان از اختصاص زمان و مطالعه برخی دروس صرف نظر کرد ..

فاکتور گرفتن یا نگرفتن برخی آیتم ها تعیین کننده رتبه اول یا دهم بودن در گوگل است.

تفاوت آنهایی که رتبه یک گوگل را دارند با کسانی که در انتهای صفحه اول و صفحه دوم و.. هستند هم همین است که رتبه یک ها حداکثر پارامترهای لازم از دید گوگل را رعایت کرده اند ولی رتبه 10 ها قطعا تعدادی از پارامترها را تنبلی کرده اند و فاکتور گرفته اند.

چه آیتم هایی را یک رتبه اول گوگل رعایت میکند؟

رتبه اول گوگل جدای از اینکه در چه کلیدواژه ای اول است قطعا از میان آیتم هایی که برای رتبه بندی سایتها از دید گوگل مهم هستند بیشترین موارد را رعایت کرده و کمترین موارد را فاکتور گرفته است . نسبت به سایر سایتهایی که در همان کلیدواژه رقابت میکنند .

 

در این مقاله قصد ندارم به واکاوی سئو و بهینه سازی سایت و اینکه چه آیتم هایی را باید رعایت کرد بپردازم چون قصه طولانی و مبحث کاملا جدایی دارد . و میتوانید با ورود به لینک آموزش سئو مقالات کامل آموزشی را در این زمینه مطالعه کنید و قطعا هر گونه پرسشی داشته باشید هم میتوانید با کارشناس پشتیبانی ما ( سید سجاد عظیمی : 09332978858 ) تماس بگیرید.

همزمان نمیتوان هم تنبل بود هم رتبه اول گوگل

بلکه قصدم از نگارش این مطلب این است که برای آنها که دوست دارند تا جایگاه بالایی در گوگل داشته باشند یادآوری کنم برای اول بودن نمیتوان تنبل هم بود …

نمیتوان گفت من از فعالیت در شبکه اجتماعی صرف نظر میکنم و روی سایر آیتم های موثر در الگوریتم گوگل متمرکز میشم.

هرگز هیچ آیتمی را از قلم نندازید

برای کسب کرسی و رتبه اول گوگل هرگز هیچ آیتمی را از قلم نندازید . استراتژی بک لینک سازی مستمری باید داشته باشید , استراتژی فعالیت در شبکه های اجتماعی را باید کاملا در برنامه داشته باشید , لینک بیلدینگ داخلی هم نباید فراموش شه , همزمان باید سرعت سایتتون هم بهینه باشه , باید به کاربران سایت احترام بگذارید و تا میتوانید آنها را تشویق به بیشتر ماندن در سایتتان بکنید .  و… زیاد از این دست پارامترها که متاسفانه با زیاده روی یا کند روی برخی سئوکاران مغفول میماند یا از طرف دیگر پشت بام میافتند ..

لینک مقاله در سایت رویاگر :

 

سئو سایت

سئو

سئو