پکیج لینک برای سایتهای طراحی وب و بهینه سازی سایت

به اطلاع وبمسترهایی که سایتهای فعال در کلمات رقابتی همانند طراحی سایت و سئو سایت دارند میرساند پکیج ویژه بک لینک شامل 8 سایت اتوریتی بالای 30 فعال در زمینه سئو سایت , بهینه سازی سایت و طراحی سایت به شرح زیر به فروش میرسد.

خرید بک لینک ویژه سایتهای سئو و طراحی سایت

لیست سایتهای موجود در این پکیج بک لینک:

seomir.ir

اتوریتی 42  – سابقه : 3 سال – فعال و حاضر در صفحه اول گوگل در کلمه بهینه سازی سایت , سئو وب سایت , قیمت سئو , هزینه سئو و

seo-saz.com

اتوریتی 35 – سابقه 8 سال – فعال و حاضر در صفحه اول گوگل ( خط 3 کلمه سئو سایت) و کلمات مشابه

websazam.com

اتوریتی 35  – 8 سال سابقه فعالیت دامنه – فعال در زمینه کاری سئو سایت , بهینه سازی سایت و طراحی سایت

webparsmisha.ir

اتوریتی 33   – سابقه 4 سال   : فعال در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب

createasite4u.com

اتوریتی 28   – 12 سال قدمت – فعال در زمینه سئو و طراحی وب

edreamer.ir

اتوریتی 35   – سابقه 8 سال – فعال در زمینه طراحی سایت و سئو سایت

sitemisazam.ir

اتوریتی 32 – سابقه  4 سال – فعال در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن

web10.ir

اتوریتی 27  – سابقه 2 سال – فعال در زمینه سئو سازی وب سایت

چگونه بخریم:

برای خرید این پکیج بک لینک ویژه و بسیار موثر با شماره 09332978858 تماس گرفته یا در تلگگرام سفارشاتتان را ارسال کنید.

شرایط کلی پکیج:

ثبت لینک سایت شما در حداقل 10 صفحه هر یک از سایتها با کلمات کلیدی انتخابی شما

اگر خواهان ثبت لینک در صفحه اصلی این سایتها باشید علاوه بر افزایش 20% هزینه خرید بک لینک انتخاب کلمه کلیدی یا لنگر توسط ما انجام خواهد شد.

قیمت:

این پکیج بک لینک را میتوانید با قیمت های زیر تهیه کنید.

سه ماهه : 150,000 ت

شش ماهه : 250,000 ت

یکساله : 400,000 ت

سئو میر

سئو میر یک تیم قوی در زمینه بهینه سازی سایت , سئو میباشد . و بصورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات سئو ؛ سئو سازی سایت و بهینه سازی وب سایت در ایران میکند

لینک برخی از صفحات سایت سئو میر :

سئو

بازاریابی اینترنتی 

انجام سئو

طراحی اپلیکیشن موبایل

بک لینک

دامنه

کلاس آموزش سئو 

سئو مشهد

سئو سایت گیلان

سئو کرج

سئو ارزان

راهبند

هزینه سئو

ساخت اپلیکیشن

تبادل لینک رایگان

دامنه

آموزش سئو

 

تجهیزات شبکه , آموزش راه اندازی و عیب یابی شبکه

آموزش شبکه

شبکه   Network
به مجموعه اي از اتصالات بين دو يا چند كامپيوتر را شبكه ميگويند. زبانيكه اين كامپيوترها به كمك آن با يكديگر صحبت مي كنند را  Protocol  گويند.
يک شبکه شامل مجموعه ای از دستگاهها (کامپیوتر ، چاپگر و …  بوده که با استفاده از محیط ارتباطی ( کابل ، امواج راديوئی ، نور ) و به منظور اشتراک منابع (نرم افزار و سخت افزارهای تحت شبکه) به يکديگر متصل می گردند.
تفسيم بندی شبکه ها
-تقسیم بتدی بر اساس توع عملکرد
کامپيوترهای موجود در شبکه را با توجه به نوع عملکرد آنها به دو گروه عمده : سرويس دهنده (Server) و سرويس گيرنده (Client) تقسيم می شود.
کامپيوترهایی که در شبکه برای ساير کامپيوترها سرويس ها و خدماتی را ارائه می نمايند، سرويس دهنده و کامپيوترهایی که از خدمات و سرويس های ارائه شده توسط سرويس دهندگان استفاده می کنند، سرويس گيرنده ناميده می شوند.  در شبکه های Client-Server ، يک کامپيوتر در شبکه نمی تواند هم به عنوان سرويس دهنده و هم به عنوان سرويس گيرنده، ايفای وظيفه نمايد.

در شبکه های Peer-To-Peer ، يک کامپيوتر می تواند هم بصورت سرويس دهنده و هم بصورت سرويس گيرنده ايفای وظيفه نمايد.

– تقسيم بندی بر اساس توپولوژی
الگوی هندسی استفاده شده جهت اتصال کامپيوترها، توپولوژی ناميده می شود. توپولوژی انتخاب شده برای پياده سازی شبکه ها، عاملی مهم در جهت کشف و برطرف نمودن اشکالات در شبکه خواهد بود. انتخاب يک توپولوژی خاص نمی تواند بدون ارتباط با محيط انتقال و روش های استفاده از خط مطرح گردد. نوع توپولوژی انتخابی جهت اتصال کامپيوترها به يکديگر ، مستقيما” بر نوع محيط انتقال و روش های استفاده از خط تاثير می گذارد. با توجه به تاثير مستقيم توپولوژی انتخابی در نوع کابل کشی و هزينه های مربوط به  آن ، می بايست با دقت و تامل به انتخاب توپولوژی يک شبکه همت گماشت . عوامل مختلفی جهت انتخاب يک توپولوژی بهينه مطرح می شود. مهمترين اين عوامل هزینه و انعطاف پذیری است.
یکی از توپولوژی رايج در شبکه های محلی، شبکه ستاره ای می باشد.
توپولوژی STAR
در اين نوع توپولوژی همانگونه که از نام آن مشخص است ، از مدلی شبيه “ستاره” استفاده می گردد. در اين مدل تمام کامپيوترهای موجود در شبکه معمولا” به يک دستگاه خاص  با نام ” سوییچ ” متصل خواهند شد.

مزايای توپولوژی STAR

  • سادگی سرويس شبکه. توپولوژی STAR شامل تعدادی از نقاط اتصالی در يک نقطه مرکزی است . ويژگی فوق تغيير در ساختار و سرويس  شبکه را آسان می نمايد.

  • در هر اتصال يکدستگاه . نقاط اتصالی در شبکه ذاتا” مستعد اشکال هستند. در توپولوژی STAR  اشکال در يک اتصال ، باعث خروج آن خط  از شبکه و سرويس و اشکال زدائی خط مزبور است . عمليات فوق تاثيری در عملکرد ساير کامپيوترهای موجود در شبکه نخواهد گذاشت .

  • کنترل مرکزی و عيب يابی . با توجه به اين مسئله که نقطه  مرکزی  مستقيما” به هر ايستگاه موجود در شبکه متصل است ، اشکالات و ايرادات در شبکه بسادگی تشخيص  و مهار خواهند گرديد.

  • روش های ساده دستيابی . هر اتصال در شبکه شامل يک نقطه مرکزی و يک گره جانبی است . در چنين حالتی دستيابی به محيط انتقال حهت ارسال و دريافت اطلاعات دارای الگوريتمی ساده خواهد بود.

معايب توپولوژی STAR

  • زياد بودن طول کابل . بدليل اتصال مستقيم هر گره به نقطه مرکزی ، مقدار زيادی کابل مصرف می شود. با توجه به اينکه هزينه کابل نسبت به تمام شبکه ، کم است ، تراکم در کانال کشی جهت کابل ها و مسائل مربوط به نصب و پشتيبنی آنها بطور قابل توجهی هزينه ها را افزايش خواهد داد.

  • مشکل بودن توسعه . اضافه نمودن يک گره جديد به شبکه مستلزم يک اتصال از نقطه مرکزی به گره جديد است . با اينکه در زمان کابل کشی پيش بينی های لازم جهت توسعه در نظر گرفته می شود ، ولی در برخی حالات نظير زمانيکه طول زيادی از کابل مورد نياز بوده و يا اتصال مجموعه ای از گره های غير قابل پيش بينی اوليه ، توسعه شبکه را با مشکل مواجه خواهد کرد.

  • وابستگی به نقطه مرکزی . در صورتی که نقطه مرکزی ( هاب ) در شبکه با مشکل مواجه شود ، تمام شبکه غيرقابل استفاده خواهد بود.

تقسيم بندی بر اساس حوزه جغرافیایی
شبکه های کامپيوتری با توجه به حوزه جغرافيایی تحت پوشش به سه گروه تقسيم می گردند:

  • شبکه های محلی ( کوچک ) LAN

  • شبکه های متوسط MAN

  • شبکه های گسترده WAN

شبکه های LAN . حوزه جغرافيائی که توسط اين نوع از شبکه ها پوشش داده می شود ، يک محيط کوچک نظير يک اتاق و یا ساختمان اداری است.

شبکه های MAN . حوزه جغرافيائی که توسط اين نوع شبکه ها پوشش داده می شود ، در حد و اندازه يک شهر است.

شبکه های WAN . حوزه جغرافيائی که توسط اين نوع شبکه ها پوشش داده می شود ، در حد و اندازه کشور و قاره است.

تجهیزات شبکه
تجهیزات مورد نیاز در شبکه به 2 دسته زیر تقسیم بندی می شود:
 1) تجهیزات غیر فعال شبکه
2) تجهیزات فعال شبکه
امروزه از تجهیزات تست شبکه جهت عیب یابی استفاده می گردد.
آشنایی با چند اصطلاح در شبکه
Unicast:ارسال اطلاعات توسط يک گره با آدرس خاص و دريافت اطلاعات توسط گره ديگر است.
Multicast:يک گره، اطلاعاتي را براي يک گروه خاص (با آدرس مشخص) ارسال مي دارد.
Broadcast:يک گره اطلاعاتي را براي تمام گره هاي موجود در شبکه ارسال مي نمايد.
 OSI Model: هر شبکه کامپیوتری بصورت لایه های نرم افزاری و سخت افزاری است.

سئو میر

سئو میر یک تیم قوی در زمینه بهینه سازی سایت , سئو میباشد . و بصورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات سئو ؛ سئو سازی سایت و بهینه سازی وب سایت در ایران میکند

لینک برخی از صفحات سایت سئو میر :

سئو

بازاریابی اینترنتی 

انجام سئو

طراحی اپلیکیشن موبایل

بک لینک

دامنه

کلاس آموزش سئو 

سئو مشهد

سئو سایت گیلان

سئو کرج

سئو ارزان

راهبند

هزینه سئو

ساخت اپلیکیشن

تبادل لینک رایگان

دامنه

آموزش سئو

فروش بک لینک ارزان قیمت ویژه سایتهای تزئینات داخلی و دکوراسیون

بک لینک ویژه دکوراسیون و مبلمان

گروه کارشناسان سئو سئومیر به اطلاع آندسته از وبمستر هایی که در زمینه های مرتبط با مبلمان اداری , دکوراسیون داخلی , تزئینات داخلی , کاغذ دیواری , نقاشی ساختمانی , پارکت و کفپوش ,و… فعالیت دارند میرساند پکیج بک لینک ویژه برای این نوع سایت ها شامل 15 تا از سایتهای قوی و با اتوریتی بالای 30 فعال و اکثر حاضر در صفحه اول نتایج گوگل در کلماتی که فعالیت میکنند.

لیست سایتهای موجود در این پکیج بک لینک:

1: decomir.ir                 فعال در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری و حضور در صفحه اول گوگل در کلماتی چون میز اداری , میز کنفرانس, دکوراسیون اداری و.. اتوریتی 35    با بازدید روزانه از گوگل بالای 100

2:decor-e-no.ir          فعال در زمینه کاغذ دیواری و تزئینات داخلی  اتوریتی 32   : بازدید روزانه از گوگل = 30

3: decomo.ir            فعال در زمینه کاغذ دیواری , کفپوش , پارکت لمینت اتوریتی 30  صفحه اول گوگل ( کاغذ دیواری ایرانی ) و بازدید روزانه از گوگل : 60

4: parsaz.ir             فعال در زمینه تجهیزات مبلمان و دکوراسیون داخلی اتوریتی 35

5: azinsazan.ir        فعال در زمینه تزئینات داخلی ساختمان : نقاشی و کاغذ دیواری

6:parschobin.ir        فعال در زمینه مبلمان اداری : میزهای اداری , مدیریت و کنفرانس  حضور در نتایج صفحه اول گوگل و بازدید روزانه 50 به بالا

7:post-ag.ir           فعال در زمینه پوستر و کاغذ دیواری   اتوریتی 32

8:getplus.ir           فعال در زمینه اطلاعات ساختمان – حضور در صفحه اول گوگل – اتوریتی 37

9: qpartition.ir       فعال در زمینه پارتیشن اداری   و خط 3 گوگل در کلمات پارتیشن و پارتیشن اداری   با بیش از 80 بازدید روزانه ورودی از گوگل اتوریتی 37

10: gehraz.com     فعال در زمینه مبلمان خانگی و اداری صفحه اول گوگل ( پارتیشن ام دی اف و..) و بازدید روزانه بیش از 50 ورودی از گوگل   اتوریتی 34

11: akazho.ir      فعال در زمینه مبلمان مسکونی , کابینت و کمد دیواری   – خط یک گوگل ( کمد دیواری) و روزانه بیش از 250 ورودی از گوگل با اتوریتی 38

12: iran-desk.ir   تولید و فروش میز اداری و پارتیشن – صفحه اول گوگل در کلمات میز کنفرانس , اداری , مدیریت , کمد اداری, پارتیشن شیشه ای و..) با حداقل 100 ورودی از گوگل در روز  و اتوریتی 38

13: iranpainter.ir   فعال در زمینه نقاشی ساختمان , تزئینات و کاغذ دیواری    – حضور در صفحه اول گوگل – ورودی روزانه 100 از گوگل و اتوریتی 28 ( بجای این دامنه میتوانید iranpainter.com را هم که عینا در این زمینه فعال است انتخاب کنید.

14:jahan-decor.ir   فعال در زمینه کاغذ دیواری   اتوریتی 32

15:parsidar.ir فعال در زمینه درب های ساختمانی  – اتوریتی بالای 30  – بجای این دامنه میتوانید دامنه ro-defa.ir را هم انتخاب کنید

اشانتیون پکیج : درج لینک در 1 سایت اتوریتی بالای 40 در سایر زمینه ها به انتخاب مشتری

قیمت پکیج بک لینک دکوراسیون :

این پکیج بک لینک دکوراسیون با قیمت مناسب به شرح زیر به فروش میرسد.

3 ماهه : 200,000 ت

6 ماهه : 350,000 ت

یکساله : 600,000 ت

فروش دامنه های رنکدار دکوراسیون

لازم به ذکر است که به جز 2 مورد از سایتهای فوق بقیه سایتها و دامنه قابلیت واگذاری و فروش دامین یا اجاره سایت را بطور کامل دارند و دوستانی که در زمینه های دکوراسیون فعالیت میکنند میتوانند جهت اطلاع از شرایط فروش دامنه های فوق با شماره 09332978858 تماس بگیرند.

واحد بک لینک گروه سئو میر

سئو

سئو سازی سایت

سئو سازی

سئو وب سایت

افزایش امنیت وب سایت های وردپرسی

امنیت در وردپرس

در این مقاله درباره امنیت در وردپرس و راهکارهای اصولی برای بالا بردن امنیت وردپرس و نرم افزارهای کاربردی امنیت سایت های مدیریت محتوا مخصوصا وردپرس که دارای طرفداران زیادی در بین طراحان وب سایت در سراسر جهان هست مطالبی جمع آوری و ارائه می گردد که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

هرچند در بروزرسانی های اخیر وردپرس بالاخص وردپرس نسخه ۴ به بعد مقوله امنیت وردپرس بیشتر در نظر گرفته شده ولی در اینجا می خواهیم مواردی از امنیت را ارائه دهیم که در هیچ کدام از نسخه های وردپرس مورد توجه قرار نگرفته اند.

در سایت وردپرس جهانی امنیت وردپرس به صورت یک لیست برای کاربران ارائه شده ولی برای درک بهتر و کاربردی تر بنده قصد دارم مواردی را به صورت عملی برای شما ارائه دهم که در زیر به صورت مرحله به مرحله بیان شده.wordpress-security

۱- از نام کاربری admin حدالمقدور استفاده نکنید. هرچند هکرها می توانند نام کاربری شما را پیدا کنند ولی آسان کردن این راه برای آنها جایز نیست. بنابر این سعی کنید از نام های دیگری برای نام کاربری ورود به پنل مدیریت وردپرس استفاده کنید. این کار هیچ هزینه ای برای شما ندارد پس اولین سد را جلوی هکرها قرار دهید. همیشه به خاطر داشته باشید که امنیت از بین بردن خطرات نیست بلکه کاهش آنهاست. پس تا آنجا که می توانید خطر را کم کنید.

برای تغییر نام ادمین (منظور نام ادمین است نه نقش آن) وارد لینک افزودن>کاربران شده و یک کاربر با دسترسی Administrator ساخته و پس از آن کاربر با نام admin را حذف کنید.

۲- رعایت اصل دسترسی کمتر برای کارمندان یا کاربران. سایت وردپرس جهانی در باره مقوله دسترسی کاربران و اینکه دسترسی به کاربران باید با توجه به نیاز واقعی آنها باشد بحث شده. بهتر است این مقاله را مطالعه کنید و از دسترسی های بی مورد با نقش مدیر به کاربران سازمان خود خودداری کنید و احتمال خطر را کاهش دهید. و امنیت وردپرس را افزایش دهید.

۳- از پسوردهای پیچیده و غیرمعمولی استفاده کنید. همیشه این سه حرف را به خاطر داشته باشید CLU پیچیده، بلند و منحصربفرد Complex Long Unique از اینکه پسوردهای پیچیده را فراموش می کنید هیچ نگرانی به خود راه ندهید. برای همین منظور نرم افزارهایی مانند ۱password و Lastpass طراحی شده اند. با این نرم افزارها می توانید پسوردهای پیچیده خود را بیاد بیاورید. و امنیت وردپرس را افزایش دهید.

۴- فایل های .htaccess و wp-config را مخفی کنید.

یکی از موارد بسیار مهم امنیتی سایت های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا از دسترس خارج کرده این دو فایل است. این کار را با دو کد زیر می توانید انجام دهید و بسیار ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارد کافی است که کدهای زیر را کپی کرده و در فایل .htaccess سایت خود قرار دهید. و امنیت وردپرس سایت را افزایش دهید.

<Files wp-config.php>
order allow,deny
deny from all
</Files>

برای امنیت فایل wp-config.php از کد زیر در فایل .htaccess استفاده کنید.

<Files .htaccess>
order allow,deny
deny from all
</Files>

با این کار امنیت وردپرس سایت شما چند برابر افزایش خواهد یافت چرا که دیگر دسترسی به دو فایل مهم سایت شما توسط هکرها از بین خواهد رفت.

۵- پسوند جداول دیتابیس سایت وردپرسی خود را تغییر دهید.
به صورت پیش فرض این پسوند به صورت wp_ است همانند شکل هنگام نصب وردپرس می توانید از پسوندهای دیگری استفاده کنید تا احتمال خطر و تشخیص توسط هکرها کاهش پیدا کند.wordpress-table-prefix

۶- امکان ادیت کردن فایل ها را از بین ببرید. اولین کاری که نفوذگران در سایت انجام میدهند تغییر فایل ها است. بنابر این می توانید با استفاده از دستور زیر امکان تغییر و ادیت فایل ها را از بین ببرید. این بار کد زیر را در فایل wp-config.php اضافه کنید. و امنیت وردپرس را افزایش دهید.

 

سئو میر

سئو میر یک تیم قوی در زمینه بهینه سازی سایت , سئو میباشد . و بصورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات سئو ؛ سئو سازی سایت و بهینه سازی وب سایت در ایران میکند

لینک برخی از صفحات سایت سئو میر :

سئو

بازاریابی اینترنتی 

انجام سئو

طراحی اپلیکیشن موبایل

بک لینک

دامنه

کلاس آموزش سئو 

سئو مشهد

سئو سایت گیلان

سئو کرج

سئو ارزان

راهبند

هزینه سئو

ساخت اپلیکیشن

تبادل لینک رایگان

دامنه

آموزش سئو

بهینه سازی و سئو انواع چت روم

سئو چت روم

سئو چت روم، بدلیل اینکه چت روم ها فاقد صفحات متعدد ایندکس شده در گوگل هستند و سئو باید تنها برای یک صفحه ورود به چت روم انجام شود دارای روش منحصر بفرد خود بوده و نیاز به تجربه و دانش کافی در زمینه سئو چتروم می باشد.

بازدید بالای چت روم ها باعث می شود هرگونه اشتباهی در سئو باعث اسپم شده چت روم و همینطور انتخاب روش مناسب سئو با سرعت نسبتا زیادتری در نتایج گوگل نشان داده می شود.

انتخاب روش مناسب برای رقابت با دیگر چت روم ها و برآورد هزینه معقول برای سئو چت از موارد اساسی بهینه سازی و سئو چت روم ها می باشد.

 

سئو چت روم

انتخاب قالب مناسب از شرکت مناسب ارائه دهنده خدمات هاستینگ چت روم، میزان فضای مناسب و منابع در دسترس در سرور چت روم (هاست) از مواردی است که یک سئو کار چت روم باید قبل از شروع به کار سئو مد نظر داشته باشد.

بدلیل تک صفحه ای بودن چت روم ها و عدم وجود لینک های متعدد صفحات مرتبط اجرای لینک بیلدینگ و گرفتن بک لینک باید با کلمات متعددی صورت پذیرد تا سئو چت روم باعث قرار گرفتن در اسپم گوگل نگردد. استفاده حداکثری از لینک به صفحات مانند صفحات کاربران و ثبت نام و تماس با مدیر چت روم و … از موارد کلیدی سئو قالب چت روم و در نهایت سئو چت روم موفق می باشد.

نمونه ای از قالب های سئو شده و تقریباً قابل قبول برای سئو چت روم عبارتند از:

www.mokhtal.com
www.nazgap.net
www.mihanbaran.org

بکارگیری بک لینک های معتبر و داشتن بازدید قابل قبول متناسب با بک لینک های گرفته شده، حفظ امنیت چت روم از لحاظ عدم هک شدن توسط سرور و سایت، مراقبت از عدم فیلتراسیون و اجرای قوانین جاری و … همگی در اجرای یک سئو چت روم موفق نقش اساسی دارند.

هزینه سئو چت روم

چت از یک ماه تا چهار ماه از 2 میلیون تا 3/5 میلیون تومان
چت روم از یک ماه تا سه ماه از 2 میلیون تا 3 میلیون تمان
چت فارسی از یک ماه تا سه ماه از 1 میلیون تا 2 میلیون تومان

همانطور که بیان شد هزینه سئو چت روم با توجه به نوع قالب، سرور، جایگاه در گوگل (اینکه در چه صفحه ای از جستجوی گوگل قرار دارد)، و اقدامات قبلی انجام شده بر روی سایت چت روم بستگی دارد و طبق جدول بالا متغیر است.

Web Sliceها در Internet Explorer 8.0

شما به عنوان مدیر سایت برای مطلع کردن کاربران از آخرین به روز رسانی های سایتتان از چه روشهایی استفاده می کنید؟ احتمالاً پاسخ تولید RSS و Newsletter باشد. اما مشکل این است که شما مجبور به تهیه کپی دوم از محتویات سایت خود در غالب Newsletter وتولید XML برای RSS هستید. در مقابل Web Slice ها امکان عضویت به محتویات را بطور مستقیم فراهم می کنند و Feed محتویات بطور مجزا مورد نیاز نیست. کاربران از آخرین تغییرات شما مستقیماً در Favorites Bar (نوار Links سابق) مطلع خواهند شد و عضویت به سادگی کلیک روی یک دکمه درنوار فرامین Internet Explorer 8 صورت می گیرد. در این مقاله به نحوه استفاده، ساختار و چگونگی افزودن Web Slice ها به وب سایت شما خواهیم پرداخت.

فناوری های وب

شما به عنوان مدیر سایت برای مطلع کردن کاربران از آخرین به روز رسانی های سایتتان از چه روشهایی استفاده می کنید؟ احتمالاً پاسخ تولید RSS و Newsletter باشد. اما مشکل این است که شما مجبور به تهیه کپی دوم از محتویات سایت خود در غالب Newsletter وتولید XML برای RSS هستید. در مقابل Web Slice ها امکان عضویت به محتویات را بطور مستقیم فراهم می کنند و Feed محتویات بطور مجزا مورد نیاز نیست. کاربران از آخرین تغییرات شما مستقیماً در Favorites Bar (نوار Links سابق) مطلع خواهند شد و عضویت به سادگی کلیک روی یک دکمه درنوار فرامین Internet Explorer 8 صورت می گیرد. در این مقاله به نحوه استفاده، ساختار و چگونگی افزودن Web Slice ها به وب سایت شما خواهیم پرداخت.

سئو سایت

سئو

سئو

مقالات طراحی منو

طراحی منوهای متحرک بدون نیاز به فلش، بخش دوم: Markup و CSS

طراحی منوی متحرک، بخش دومدر بخش اول این مقاله با تکنیکها و روشهای لازم برای ایجاد فایل های تصویری مورد نیاز برای منوی کاربری متحرک آشنا شدیم. در ادامه بصورت قدم به قدم به ایجاد Markup و استایل دهی به آن، همراه با اشاره به توضیحات و نکات لازم مانند تکنیک CSS Sprite می پردازیم.