درک اهمیت ورود مقتدرانه و قوی به دنیای برندینگ دیجیتال و اینترنت اصلا سخت نیست . و سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در پیشنای هرمی قرار دارد که در نهایت منجر به موفقیت و فروش کالا و خدمات ما خواهد شد . سئو لازم است ولی کافی نیست برای اینکه شما کمپینی موفق در اینترنت داشته باشید . برند سازی چند ماهه حاصل نمیشود ولی با یک روند اصولی شاید سئو سازی را بتوان چند ماهه انجام داد .

برای سفارش سئو یا درخواست آنالیز سایت کلیک کنید

اگر تا امروز تاخیر داشته اید عملا شما در پرتگاه حذف از بازار قرار گرفته اید . و باید بسیار هوشمندانه تر عمل کنید تا بتوانید در بازار فردا حرفی برای گفتن داشته باشید.

سئو

تحقق رویای موفقیت را در سئو جستجو کنید:

امروزه سئو سایت و بهینه سازی جزء مهمترین فاکتورها در طراحی سایت به شمار می آید. حتی برخی عقیده داریند بهترین روش برای بازاریابی سئو وب سایت می باشد زیرا شخص با یک جست و جو ساده می تواند محصول یا خدمت مورد نظر خود را پیدا کند اما سئو سایت رویاگر با داشتن تجربه مناسب در امر سئو و بهینه سازی می تواند سایت ها را در موتورهای جستجو به رتبه های بالا برساند.

سئو سایت

طراحی وب سایت و پورتال

بهینه سازی وب – سئو

طراحی اپلیکیشن موبایل

سئو سایت:

بهینه سازی وب سایت یا سئو سایت چیست؟

– آیا می‌دانستید امروزه در حدود 85 درصد از بینندگان یک وب سایت را موتورهای جستجوگر فراهم می‌کنند؟

– آیا می‌دانستید اکثر کاربران فقط نتیجه‌های جستجو در صفحه اول موتور جستجوگر را مشاهده می‌کنند؟ و عملا از سال 2015 سئو سایت به یک الزام بدل شده است
– آیا می‌دانستید 57% از کاربران اینترنت، هر روز جستجو می‌کنند و 46 درصد این جستجوها برای کالا یا خدمات است؟

نتیجه سئو : ارتقاء سایت در نتایج گوگل >> موفقیت در بیزنس و بازاریابی

بهینه‌سازی وب سایت یا به اصطلاح سئو (Search Engine Optimization) به مجموعه فعالیت‌های تخصصی که بر روی وب سایت شما صورت می‌گیرد تا سایت شما در نتایج جستجو در رتبه‌های بالا قرار گیرد، می‌گویند که نتیجه آن افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما خواهد بود. که در نهایت منجر به موفقیت در یک بیزنس میشود.

قیمت سئو سایت

تعرفه و لیست های قیمت سئو سایت , گروه بهینه سازی سایت رویاگر

سئو سازی سایت

فاکتورهایی که در ارائه قیمت سئو رویاگر مهم هستند عبارتند از:

کلیدواژه یا کلید واژه های هدف

شرایط فعلی سایت مانند جایگاه فعلی در کلیدواژه های هدف , عمر دامنه , اتوریتی , گوگل تراست و سیگنال برندینگ

پلان های قیمتی رویاگر:

قیمت های ارائه شده در پلان های زیر بصورت کلی هستند

پلان قیمت سئو 1
ضریب سختی بالا

  • 1,200,000 تومان تا 5,000,000 تومان

پلان 2

  • ضریب سختی متوسط
  • 800,000 تومان تا 1,200,000 تومان

پلان سئو 3

  • ضریب سختی پایین
  • کمتر از 800,000 تومان

چرا سئو؟

قیمت سئو

همان‌گونه که آمارها نشان می‌دهند موتورهای جستجوگر ابزار مناسبی هستند که خریداران به کمک آن‌ها، کالا یا خدمات (اطلاعات) مورد نیاز خود را می‌یابند. سئو عملا کاری میکند یک سایت در نتایج جستجو جایگاه بالاتری بگیرد و هر سئوکار بسته به توان خود این کار را با سطح کیفی متفاوتی انجام میدهد. البته بسیاری از کاربران دریافته‌اند که در اغلب موارد 10 رتبه اول (صفحه نخست) نتایج جستجو می‌تواند خواسته آنها را برآورده کند و هنوز هم علاقه دارند که تنها 10 سایت اول در نتایج جستجو را مرور کنند و اگر وب سایت شما توسط موتورهای جستجو یافت نشود، مخاطبان زیادی را که خودشان در حال جستجو برای یافتن خدماتی که شما ارائه می‌دهید هستند را به رقبایتان می‌دهید.

مزایای سئو و بهینه سازی وب سایت

– افزایش بینندگان و مراجعه‌کنندگانی که با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری شما در حال جستجو در موتورهای جستجو هستند. (تبلیغات هدفمند)

– افزایش آمار بینندگان و بالا رفتن آمار ترافیک وب سایت شما که نتیجه آن افزایش آگاهی و اطلاع از محصولات و خدمات شماست و مستقیما به فروش بیشتر می‌انجامد.
– کسب اعتبار و محبوبیت بیشتر برای شرکت شما
– برتری جایگاه شما نسبت به رقبای تجاری خود
– تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و بسیار کم هزینه در مقایسه با روش‌های دیگر تبلیغاتی برای محصولات و خدمات خود در سطح ملی و جهانی

بهترین و کم هزینه ترین راه بازاریابی چیست؟

به همین منظور بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست آوردن کاربران و مشتریان جدید می‌باشد. در حقیقت می توان گفت بهترین و کم هزینه‌ترین روش برای جذب بازدید کننده و افزایش آمار سایت، بهینه‌سازی می‌باشد.

چرا موتورهای جستجو بدون سئو وب سایت شما را پیدا نمی کنند؟

موتورهای جستجو باهوشند اما به کمک نیاز دارند. موتورهای جستجوی اصلی دائما در حال توسعه تکنولوژی خود به منظور پیمایش عمیق‌تر یک وب سایت و بازگرداندن نتایج بهتر به کاربران خود هستند.

سئو (بهینه‌سازی وب سایت) کمک می‌کند که شما محتوای وب سایت خود را راحت‌تر در دسترس موتورهای جستجو قرار دهید و با تکنیک‌های سئو (SEO)، موتور جستجو را متقاعد می‌کنید که وب سایت شما را در مکان‌های بالاتری از نتایج جستجو قرار دهد.

خدمات سئو سایت:

ما با تجزیه و تحلیل سئو سایت و سئو وب سایت seo شما، اطلاعات دقیقی از زمینه کاری شما، یافتن کلماتی که جامعه مخاطبین وب سایت شما دنبال آن هستند و بررسی رقبای شما در گوگل، رتبه وب سایت شما را بهبود می‌بخشیم.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهینه‌سازی سایت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

سئو سازی , بهینه سازی سایت

اگر حضور در صفحه اول گوگل را قبولی در دانشگاه فرض کنیم آنگاه میتوانیم کنکور را با سئو متناظر بدانیم . قبولی در کنکور سایت ها برای حضور در صفحه اول گوگل توسط رعایت مجموعه فاکتورهایی محقق میشود که از آن به بهینه سازی سایت میتوان نام برد.

بهینه سازی سایت یا سئو در کل به مجموعه ای از فعالیت ها در جهت منطبق کردن یک سایت با پارامترهای موتورهای جستجو گر اطلاق میشوند.

سئو :

منطبق سازی سایت ( بهینه سازی سایت) با پارامترهای موتورهای جستجو با عبارت مخفف seo که مخفف عبارت انگلیسی میباشد بیان میشود .

سئو (سعو) نتایج بسیار معجره آسایی در یک کسب و کار میتواند ایجاد کند . حضور یک سایت در صفحه اول گوگل یعنی حضور در چهار راه تردد مشتریان و میتواند بار زیادی از هزینه های تبلیغات و بازاریابی را کاهش دهد.

سئو رویاگر

مجموعه رویاگر از قدیمی ترین گروه های طراحی وب سایت و سئو در کشور میباشد و از سال 1387 تا امروز بصورت مستمر در این زمینه فعالیت داشته است .

رویاگر مجری پروژه های سئو و بهینه سازی سایت

بهترین قیمت سئو را از رویاگر بخواهید

شعار رویاگر

ما همواره یک مساله به مشتریانما میگوییم . سئو یک پروسه برد برد است . شما چند صد ملیون در آمد داشته باشید و فقط و تنها فقط 5% از درامد حاصله را بابت هزینه های سئو سازی و بهینه سازی سایت خودتان پرداخت نمایید .

مطمئن باشید در سئو رویاگر هرگز بدون رضایت مبلغی پرداخت نخواهید کرد

بهینه سازی سایت

برای اینکه بتوانیم نحوه و استراتژی بهینه سازی سایت را توضیح مناسبی دهیم ,باز برمیگردیم به همان مثال کنکور خودمان

برای قبولی در کنکور حتما باید متناسب با هدفتان یک استراتژی مشخص مطالعه داشته باشید . آری اینجا هدف نقش زیادی در تعیین استراتژی مطالع خواهد داشت . اگر هدفتان کسب رتبه تک رقمی و قبولی در شریف است نمیتوانید از مطالع دروسی با ضریب پایین چشم پوشی کنید ولی اگر هدفتان قبولی در یک داشنگاه استانی است قطعا میتوانید از اختصاص وقت و انرژی برای مطالعه بعضی دروس صرف نظر نمایید . بهینه سازی سایت هم شرایطی مشابهی دارد.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

وقتی میگوییم یک سایت را بهینه سازی میکنیم برای موتورهای جستجو یعنی میخواهیم با مجموعه پارامترهایی که موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایتها اعمال میکنند منطبق شویم.

باز اینجا بر میگردد به هدفمان و استراتژی بهینه سازی بر حسب بزرگی هدف تغییر میکند.

تدوین استراتژی بهینه سازی وب سایت : seo متناسب با اهداف بزرگ یا کوچک

برای موفقیت چندین گام را در شروع باید برداشت و متناسب با بزرگی وکوچکی هدف استراتژی برای ادامه راه داشت . بهینه سازی سایت بر حسب بزرگ بودن یا کوچک بودن هدف تعیین میشود که همانا ضریب سختی کلید واژها میباشد .

دیده شدن یا پسندیده شدن سایت؟

یک سایت موفق برای دیده شدن نیازمند بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر میباشد و برای پسندیده شدن نیازمند بهینه سازی برای کاربران و بازدید کننده ها از سایت

نباید در سئو افراط و تفریط شود , نباید از طرف دیگر پشتب بام افتاد , سایت موفق هم باید دیده شود و هم پسندیده شود . هر کدام از این فاکتورها نباشند سایت عاقبتی جز شکست نخواهد داشت.

سئو وب سایت

وب سایتها میتوانند روزانه تا ملیاردها تومان پول و ثروت خلق کنند , استارت آپ های کوچک اینترنتی براحتی میتوانند تبدیل به فرصت های بزرگ اشتغال و منبع موفقیت شوند .

سئو وب سایت یعنی فراهم کردن امکان حضور یک سایت یا پورتال در رنک بالای نتایج جستجو

این یعنی براحتی میتواند تعداد زیادی بازدید را در هر روز و هر سایت به یک وب سایت ارجاع دهد

سئو وب سایت بستر ساز موفقیت در فضای اینترنت میباشد , لازم است ولی کافی نیست

چه شروطی در سئو وب لازم است؟

آیا هدفی که میخواهیم بخاطر آن وب سایتمان در نتایج جستجوی گوگل جایگاه بالایی داشته باشند غیر از این است که دیده شویم , هدف ما از دیده شدن تعیین کننده شروط لازم برای سئو وب سایت میباشد . ما میخواهیم مقالاتمان در دسترس دیگران باشند یا میخواهیم محصولات و خدماتمان را عرضه کنیم و کار تجاری انجام دهیم؟

یک استارت آپ موفق را شروع کنیم:

شروع یک استارتاپ موفق خیلی راحت تر از شروع خیلی از فعالیت های اقتصادی است به شرطی که ایده مناسبی داشته باشیم و در راه رسیدن به ایده خودمان و جامه عمل پوشاندن به آن گامهای درستی را برداریم

سئو و برندینگ در اینترنت

بعد زمانی سئو و بازاریابی در اینترنت

حدود ده سال از فرایند ظهور پدیده اینترنت در بعد تجاری آن در کشور ما میگذرد .هر یکسال این 10 سال به اندازه 50 سال گذشته است . و چنان سرعت تغییرات زیاد است که بعد زمانی آن را باید یک ملیونم ثانیه انتخاب کرد . آری بعد زمانی سئو و بازاریابی در اینترنت را واقعا بی انصافیست اگر بخواهیم با ثانیه بسنجیم .

در چشم بر هم زدنی تحولاتی شگرفت در بازاریابی اینترنتی , برندینگ , سئو و تجهیزات ارتباطی اتفاق می افتند که اگر بیرون به آن نگاه کنیم بسیار گیج کننده خواهد نمود

سرعت زندگی و کسب و کارها و بازاریابی امروز بسیار بیشتر شده است.

چه کسانی میتوانند در بازار امروز و مبتنی وب و اینترنت موفق شوند؟

پر واضح است افراد سنگین وزن توان رقابت نخواهند داشت . سنگین وزن در دنیای وب و نت و دیجیتالیسم به افرادی اطلاق میشود که قدرت تصمیم گیری و انعطاف پذیری سریعی ندارند و نمیتوانند براحتی و در کمترین زمان با سیر تغییرات هماهنگ شوند. سئو وب یکی از راه هایی است که کمک میکند شانس موفقیتتان افزایش یابد ولی همه چیز نیست.

22 سال از سال 95 تا 2017

دقیقا 22 سال قبل بیل گیتس و ماکروسافت اقدام به رونمایی از ویندوز 95 کردند . اولین رابط کاربری بین کامپیوتر و انسان که بدون داشتن دانش بالای کامپیوتر افراد معمولی را قادر میساخت تا با آن ارتباط برقرار کنند. و امروز در سال 2017 شاهد سیطره کامل این ساخته دست بشر بر زندگی و کار مردم هستیم.

در طول حدود 20 سالی که گذشته شاهد برهم خوردن معادلات بازار به طور کلی بوده ایم . یک نگاه جزئی به لیست برترین شرکت های سال 2016 کافیست تا متوجه شوید در بین 10 سایت اول چند سایت مرتبط با اینترنت و دیجیتالیسم حضور دارند.

اولین سایت و سئوی سایت

در سال 97 اولین ارتباط های اینترنتی برقرار شدند و اولین سایتها راه اندازی شدند . سئوی سایت نیز در سالهای بعد همزمان با تعدد زیاد سایت و اهمیت داشتن موتورهایی برای جستجو و دسته بندی سایت از نظر محتوا ایجاد شدند . سئوی سایت در ایران از حدود سال 2010 یعنی از 7 سال قبل رونق گرفته است.

20 سال شگرف سپری شده است تا بدین جا رسیده ایم و آنقدر سرعت تحولات و بروز و ظهور فن آوری های جدید زیاد است که واقعا نمیتوان چند ماه بعد را به درستی پیش بینی کرد

چند ماه آینده به اندازه 100 سال معمول میتواند تغییر و تحول داشته باشد . و شاید سئوی سایت دیگر به شکل امروزی اصلا وجود نداشته باشد. گفتم چند ماه آینده تا متوجه سرعت زمان باشید و صحبت کردن از سال در سئو سایت و برندینگ و بازاریابی اینترنتی شاید اصلا غیر منطقی باشد.

لحظه ها را دریابیم

اگر بخواهیم اتفاقات بازاریابی اینترنتی در طول 10 سال گذشته مرور کنیم براحتی چند نکته ملموس برایمان روشن میشوند.

تقریبا کل سابقه فروش از راه اینترنت , کسب و کارهای اینترنتی به همان حدود 10 سال منتهی میشوند ولی 10 سالی که تحولاتش به اندازه چند قرن سریع اتفاق افتاده اند.

سئو سازی

شروع بهینه سازی سایت فروشگاهی باربد

گروه بهینه سازی سئو میر ( جزیره گوگل) کار بر روی وبسایت فروشگاهی …

باز هم سئو , باز هم مزایای سئو سایت

سئو سئو سایت بازاریابی اینترنتی و سئو سایت هر چه از سئو و…

بهینه سازی وبسایت opencart اپن کارت

اصول بهینه سازی وبسایت های open cart وبسایتهایی که با سیستم مدیریت محتوای

رنج قیمت و هزینه بهینه سازی سایت

قیمت بهینه سازی سایت   برای بررسی رنج قیمت و تعرفه بهینه سا…

تکنیک های ریز و درشت سئو و بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی سایت با اندکی جستجو در اینترنت متوجه میشویم که مق…

500 بک لینک رایگان و موثر در بهینه سازی وب سایت

بک لینک رایگان تاثیر پارامتر بک لینک در بهینه سازی وب سایت نحوه اف…

مشکلات بهینه سازی و سئو : ایندکس نشدن صفحات داخلی سایت

بررسی و بهینه سازی ارتباط وبسایت با موتورهای جستجو ایندکس نشدن صفحه های داخلی سایت در موتورهای جستجو گر به طور عام و گوگل به طور خاص

auther rank – بررسی نقش نویسنده سایت در سئو سازی سایت

رابطه سئو سازی سایت و بهینه سازی و سئو با نویسنده یایت با الگوریتم های فعلی موتورهای جستجو و میزان تاثیری که در سئو میگذارند

بهینه سازی گرافیک و تصاویر سایت

بهینه سازی گرافیک و تصاویر سایت میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از ک

تعرفه و شرایط قرارداد سئو و بهینه سازی سایت

قیمت و تعرفه بهینه سازی سایت سئو سئو و بهینه سازی سایت خود را از …

تفاوت پارامترهای بیرونی و درونی سئو

سئو و بهینه سازی پارامترهای سئو و بهینه سازی سایت در فرایند ارتقاء سایت در گوگل و بررسی میزان تاثیر هر یک از پارامترها در سئو سازی سایت

تعیین استراتژی سئو سایت بر حسب جایگاه فعلی سایت

استراتژی بهینه سازی سایت انواع روش ها و استراتژی  بهینه سازی وب یا سئو و آموزش تدوین استراتژی حرکت متناسب با جایگاه فعلی سایت

باز طراحی و بهینه سازی ساختار سایت مطابق با تکنیک های سئو سایت

بهینه سازی ساختار سایت بهینه سازی ساختار سایت و باز طراحی سایت در موارد زیادی لازم و ضروری است . وقتی سایتی با استانداردهای 5 سال پیش کد نویسی شده قطعا برای موفقیت در سئو وب سایت نیازمند بازبینی ساختار میباشد.

شرایط سئو 2018 و بهینه سازی سایت در سال 2018

سئو و بهینه سازی سایت در سال 2018 به کدام سو خواهد رفت و چه روندی را طی خواهد کرد ..؟ سئوال بزرگی است که مطمئنا گوشه بزرگی از فکر سئوکاران و صاحبان مشاغل وابسته به اینترنت را گرفته است .. ما پیش بینی خودمان را با شما در میان میگذاریم.

قوائد بازی بهینه سازی و سئو سایت 2018

بهینه سازی و سئو سایت 2016 الگوریتم جدید گوگل و تغییر در قوا…

سئو محلی – local seo

سئو محلی وبسایت – بهینه سازی وب سایت بصورت محلی یا local seo سئو برای چه مشاغلی مناسب است و چگونه میتوانیم با انرژی و هزینه کمتری از این راهکار هوشمندانه به نفع خودمان بهره ببریم؟
بهینه سازی وبسایت برای لود شدن توسط موبایل و تبلت بصورت کلی

بهینه سازی و سئو سایت وردپرس

بهینه سازی و سئو وردپرس , بهینه سازی وردپرس و بهینه سازی سایت هایی که سیستم مدیریت محتوای آنها وردپرس میباشد .. همه تکنیکهای آن را برای شما خواهیم شکافت

نگاهی عمیق تر به بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی و سئو بهینه سازی و سئو سایت چیست؟ آیا سئو و بهینه سازی سا…

متا تگ شبکه اجتماعی – social meta – آموزش و خدمات سئو

متا تگ شبکه های اجتماعی چند درصد متا تگ های شبکه های اجتماعی  در …

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

مبانی پایه بهینه سازی سایت سئومیر تعریف سئو میر از کلمه بهینه سازی سایت …

طراحی سایت

یکی از سرویس های گروه طراحی سایت رویاگر طراحی و ساخت وب سایت می باشد. اما نکته مهم آن است که کلیه وب سایت هایی که در این مجموعه طراحی می شود داینامیک، با کدهای استاندارد و مطابق با الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شده است و از این رو این سایت می توانند بعد از مدتی فعالیت دارای رتبه خوبی در موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو داشته باشند.

طراحی سایت

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه رادکام تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

در حال حاضر مجموعه رویاگر در زمینه طراحی سایت و پورتال ، ثبت دامنه (دامین)  ، میزبانی وب (وب هاست) ،پریمیوم هاستینگ و سرور اختصاصی  سرویس ارائه می دهد.

طراحی سایت:

در دنیای تجارت امروز، وجود یک وب سایت کارآمد، برای گسترش کسب و کار و رسیدن به حداکثر موفقیت نیازی ضروریست. سایت موفق می‌تواند ابزار معرفی، بازاریابی، توسعه و افزایش تعداد مشتریان محصولات یا خدمات شما باشد، همچنین یک وب سایت می‌تواند ابزاری قوی برای ارتباط با مشتریان، آموزش و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده توسط یک شرکت یا سازمان باشد.

آریا فناوری با هدف ایجاد تحولی نو در طراحی و پیاده‌سازی وب سایت، پا به عرصه فعالیت در این حوزه گذاشت. در حال حاضر آریا فناوری قادر به طراحی انواع وب سایت‌های شخصی، شرکتی، سازمانی، فروشگاهی و … با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما می‌باشد.

برخی از مزایای داشتن یک وب سایت:

هزینه راه اندازی پایین تر

هزینه راه‌اندازی یک وب سایت با توجه به نیاز شما، به مراتب پایین‌تر از خرید یک مکان فیزیکی در سطح شهر می‌باشد. شما مالیات پرداخت نمی‌کنید و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمی‌شود.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت این امکان را به شما می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشتریان پی به تغییرات و محصولات جدید برده و از آخرین اخبار سایت شما مطلع شوند. حتی موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ و … نیز اطلاعات سایت شما را به کاربران اینترنت پیشنهاد می‌دهند.

پشتیبانی و رفع مشکلات به شیوه بهتر

وب سایت این امکان را به مشتریان شما می‌دهد تا در هر ساعت شبانه‌روز، مشکلات احتمالی خود را در خصوص محصولات یا خدمات با شما در میان بگذارند. شما نیز برای پشتیبانی از خدمات ارائه شده، نیاز به مکان فیزیکی ندارید.

طراحی سایت

گروه طراحی سایت رویاگر

طیف تبلیغاتی گسترده تر

وب سایت، دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی‌شمار مشتریان شما را ٢٤ ساعته و هفت روز هفته دارد و همینطور هزینه زمانی و مالی کمتری برای شما در پی داشته و بازدیدکنندگان سایت شما نیز از یک منطقه یا شهر خاصی نخواهند بود.

ویژگی های استفاده شده در طراحی سایت ها

کد استاندارد بر اساس استاندارد
سرعت بارگذاری بالا
طراحی سایت با سازگاری با تمام مرورگرهای روز دنیا
بهینه‌شده برای موتورهای جستجو

چرا سئو و طراحی سایت رویاگر؟

گروه طراحی سایت و سئو رویاگر کلیه امور مربوط به راه‌اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، پیاده‌سازی، بهینه سازی و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام می‌دهد. حفاظت از اطلاعات شما، امنیت وب سایت، رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما، از وظایف اصلی ما بوده و همواره پشتیبان شما خواهیم بود.

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی وب سایت

طراحی سایت asp.net

این محصول توسط شرکت مایکروسافت بعنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت سایت‌های وب در نظر گرفته شده است. با استفاده از Asp.Net می توان هم اینترانت کوچک یک شرکت را ساخت و هم یک وب سایت تجاری خیلی بزرگ را طراحی و پیاده‌سازی نمود.

مهمترین نکاتی که در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است راحتی استفاده، بالا بودن کارائی و همینطور امنیت و استحکام بیشتر آن می‌باشد.

طراحی وبسایت های سوپر بهینه سازی شده ( سوپر سئو) با html-css5

اچ تی ام ال ۵ در واقع نسخه پنجم HTML جهت تولید محتوای وب می‌باشد که قابلیت‌های بسیاری را در خود جای داده که یکی از مهمترین آن‌ها ایجاد انیمیشن در صفحات وب است بطوری که از جدیدترین فناوری‌های چند رسانه‌ای پشتیبانی می‌کند.

سی اس اس زبان نشانه‌گذاری تحت وب است که برای توصیف ظاهر یک وب سایت برای مرورگر استفاده می‌شود. CSS3 در واقع آخرین نسخه CSS بوده که دارای قابلیت‌هایی فراتر از دو نسل اول می‌باشد.

sql server 2012

Microsoft SQL Server یک بانک اطلاعاتی از نوع دیتابیس‌های رابطه‌ای یا Relational Database می‌باشد که توسط کمپانی Microsoft ارایه شده و وظیفه اصلی آن ذخیره و بازیابی اطلاعات براساس درخواست نرم‌افزارهای دیگر می‌باشد.

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به قدرت و امنیت مناسب، پشتیبانی از حجم عظیمی از داده‌ها و سرعت بالا در بازیابی اطلاعات اشاره نمود.

استفاده از ابزارهای ajax و جی کوئری در طراحی صفحات وب

جی‌کوئری یک کتابخانه از جاوا اسکریپت می‌باشد که با استفاده از این کتابخانه می‌توان افکت‌ها و انیمیشن‌های بسیار زیبایی را بر روی عناصر وب سایت اعمال نمود. از ویژگی‌های دیگر جی‌کوئری می‌توان به قابلیت اجرا بر روی مرورگرهای رایج مانند اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، کروم و … اشاره نمود.

با استفاده از تکنولوژی Ajax بجای بارگزاری مجدد کل صفحه، فقط قسمتی که قرار است اطلاعات جدید را به نمایش درآورد تغییر می‌کند و کلیه عملیات ارسال اطلاعات و دریافت نتایج در پشت صحنه انجام می‌شود.

اعتبار سنجی کدهای وب سایت

اعتبار سنجی (Validation) روند آزمایش کردن یک صفحه وب در برابر استانداردهای کنسرسیوم وب World Wide Web Consortium یا همان W3C برای سندهای مختلف در ساخت یک وب سایت می باشد.

مزایای استفاده از اجرای استاندارد سازی اسناد مختلف بکاربرده شده در صفحات وب, ارائه اطلاعات ساختاری در اسناد قابل قبول از لحاظ استاندارد دسترسی, ارزیابی اطلاعات آن اسناد را برای موتورهای جستجوگر ساده می نماید. در نتیجه با دقت و درستی بیشتری صفحات وب در نتایج جستجو صفحات اول موتورهای جستجوگر قرار میگیرند.
فهرست اعتبارسنجی کنسرسیوم وب جهانی W3C

طراحی و سئو گرافیک تحت وب

استاندارد های طراحی سایت و طراحی گرافیک تحت وب : و بهینه سازی سایت و سئو سازی گرافیک تحت وب عناصر و اجزاء تشکیل دهنده وب سایت …
عناوین اصلی سایت
مبانی و اصول طراحی وب و سئو سازی

اعتبار سنجی کدهای وب و تاثیر آن در بهینه سازی سایت

زبان های برنامه نویسی تحت وب و رعایت اصول بهینه سازی وب سایت و سئو سایت در برنامه نویسی

استاندارد های بهینه سازی سایت seo

انواع سیستم های وب پرتال و نحوه سئوسازی و بهینه سازی سایت و پرتال های اینترنتی

وب سایت های مدیریت محتوا و تاثیری که در سئو سازی سایت دارند؟

ورود و دسترسی به FTP

گرافیک تحت وب